Ray dolap

Ray dolap

Sevingen mobilya olarak , uzun yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi ve birikimi sizlerle paylaşmaktan zevk duyarız... Size özel en uygun ve en güzel ray dolabı dilerseniz ücretsiz olarak yerinde keşif hizmetimizle bizi arayarak belirleyebilir.  Gerçek ray dolap Fiyat ve maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz...
Sevingen Mobilya,  Arayın gelelim...
Soner Sevingen
+90 543 794 34 74
#raydolap #cekmekoyraydolap
#raylidolap #mutfakmobilyasi #raydolapmodelleri #raydolapfiyatlari #ozeltasarim

Ray dolap modelleri genellikle özel ölçülerde üretilen, sunta yada mdf lam kullanılarak yapılan, ön kısmında kapakların kaymasını sağlayan raylar bulunan, bu şekilde kullanılan alanda kapak açılma mesafesi gibi engellerden arındırılmış, kullanılmış dolaplardır.


Yapısı gereği verimli bir kullanım alanı olan, ray dolaplar istek duyduğunuz alana göre özel ölçülerde üretilerek odanın eğiminden , içeride kalmış kolonlardan dolayı oluşan alan kayıplarını neredeyse tamamen tolere eder. düzce bir kullanım alanı sunar.


Yatak odası dolaplarından farklı olan kısmı yatak odası takımları standart ölçülerde olduğundan belirli bir alanı kullanır ve odaya uyar yada uymaz. Ray her dolap odaya uyar.


Genel olarak ray dolapların kullanım alanları, iş yerlerinde , yatak odalarında , oturma odalarında , hollerde, banyolarda ve özel olarak atıl kalmış bölgelerdedir.

DİĞER FIKRALAR